Thursday, December 10, 2015

Świąteczne Upominki / Christmas Gifts

To complete the rules of my little Christmas contest, I need to announce that Storyland 14 & Garoterapia - both persons who commented on the post about Kris Kringle - are receiving small gifts from myself.

By the way, I need to share something with you. Yesterday, we received a Christmas gift from my mum. In the package from Poland I found some Polish milk fudge candy (among others). I like them a lot so I am quite happy about the treat, also because I have not eaten the sweets for a few years.

The bag with a picture of Krecik (Little Mole), Czech cartoon character, was sent by my sister. Krecik was a popular bedtime TV cartoon when I was little.Aby formalnościom stało się zadość, zawiadamiam, że małe upominki obiecane jako nagrody w moim mini konkursie świątecznym, otrzymują Storyland 14 i Garoterapia. Dziękuję za komentarze!

Wszystkim, którzy poświęcili czas na przeczytanie blogowych postów: Boże Narodzenie w Teksasie i Santa Claus alias? również serdecznie dziękuję i życzę Wam przyjemnych Świąt Bożego Narodzenia.

Przy okazji chciałam podzielić się z Wami małą radością. Wczoraj dostałam od mamy w ramach prezentu świątecznego, m.in. krówki mleczne (które ostatni raz jadłam kilka lat temu). Mała rzecz, a cieszy. I to jak! Torba z krecikiem, stanowiąca tło poniższej fotki, to część 'Mikołaja' od siostry. Krecika lubiłam oglądać, było to dawno temu oczywiście, ale sentyment pozostał.


Myślę o zorganizowaniu małej 'rozdawajki' na blogu w styczniu. Kto zainteresowany, zapraszam do czytania styczniowych wpisów 'Gone To Texas".
Pozdrawiam!2 comments :

  1. Wieka radość w Storylandzie. Bradzo dziękuję ☺ pozdrawiam świątecznie 🎅☺⛄

    ReplyDelete
  2. Wow. Dziękuje. O gratuluje Storyland. A krówki lubię i dawno nie widziałam nawet a co dopiero mowić o jedzeniu. Krecik ah Krecik. Do mnie w tym roku na Mikołaja przywędrował w formie puzzli.
    Dziękuje i pozdrawiam serdecznie

    ReplyDelete